Polecane
Cena: |
85,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,54 |
zł netto |
Cena: |
105,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
50 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
472 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 4P 100A 400VAC SBN490 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791853/0/hager_SBN490_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 4P 100A 400VAC SBN490 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 69 mm |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 1.2 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 1.692 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn490_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:04, 269.45 kB]
PDS_SBN490_3301_pl-PL -
m/download/23402395/pds-sbn490-3301-pl-pl.pdf [137.17 kB]
rohs_declaration_SBN490_en-GB -
m/download/23402396/rohs-declaration-sbn490-en-gb.pdf [42.07 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23402397/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 4P 100A 400VAC SBN490 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135