Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszykaCena: |
49,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,48 |
zł netto |
Cena: |
61,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
282 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P C 20A MCN320E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790760/0/hager_MCN320E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P C 20A MCN320E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 3 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 3 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 20 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 8.9 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
hager_mcn320e_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 10:07, 244.96 kB]
PDS_MCN320E_3301_pl-PL -
m/download/23409726/pds-mcn320e-3301-pl-pl.pdf [110.67 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23409729/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MCN320E_en-GB -
m/download/23409727/rohs-declaration-mcn320e-en-gb.pdf [42.05 kB]
DECLARATION_25_3593_11_25 -
m/download/23409728/declaration-25-3593-11-25.pdf [813.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P C 20A MCN320E HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2809brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2443brutto |
|
2 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12092brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
92 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9951brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13740brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
82 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7653brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3192brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5245brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
288 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P C 20A MCN320E HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1113brutto |
|
4379 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12574brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4505brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1840brutto |
|
112 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13018brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19559brutto |
|
39 szt |
24h |
|
161 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11426brutto |
|
192 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14506brutto |
|
67 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7663brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1221brutto |
|
2969 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6750brutto |
|
75 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
33 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135