Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 88,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 8,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,01 zł brutto
Twoja cena 72,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszykaCena: |
13,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,20 |
zł netto |
Cena: |
16,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
588 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
884 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B20A MBN120E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2781129/0/hager_MBN120E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B20A MBN120E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | nie |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 20 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 2.79 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
hager_mbn120e_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 09:52, 229.03 kB]
PDS_MBN120E_3301_pl-PL -
m/download/23409943/pds-mbn120e-3301-pl-pl.pdf [91.23 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23409946/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MBN120E_en-GB -
m/download/23409944/rohs-declaration-mbn120e-en-gb.pdf [42.06 kB]
DECLARATION_25_3593_11_25 -
m/download/23409945/declaration-25-3593-11-25.pdf [813.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B20A MBN120E HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13599brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
129 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2029brutto |
|
92 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14513brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1161brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
316 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6342brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
333 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10552brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2600brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6697brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
68 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
794brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4940brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B20A MBN120E HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
292brutto |
|
144 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1084brutto |
|
42 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17128brutto |
|
9 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1999brutto |
|
133 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
50301brutto |
|
26 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
908 SZT |
24h |
|
228 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2024brutto |
|
271 szt |
24h |
|
548 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14971brutto |
|
0 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1934brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
343 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135