Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B63A KMB6-B63/1 23177 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B63A KMB6-B63/1 23177 KANLUX (23177)
Cena:
8,20
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
8,20
Nasz stan magazynowy
2 SZT
24h
Stan magazynowy producenta
242 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B63A KMB6-B63/1 23177 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 63 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz