Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
102,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
98,93 |
zł netto |
Cena: |
125,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
20 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 2P 10mm2 56M KDN263B HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791775/0/hager_KDN263B_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 2P 10mm2 56M KDN263B HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1000 mm |
| Do liczby urządzeń | 28 |
| Do urządzeń z torem N | tak |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba faz | 2 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 56 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4.5 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
Pliki do pobrania
hager_kdn263b_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 17:59, 218.17 kB]
PDS_KDN263B_3301_pl-PL -
m/download/23403011/pds-kdn263b-3301-pl-pl.pdf [98.89 kB]
rohs_declaration_KDN263B_en-GB -
m/download/23403012/rohs-declaration-kdn263b-en-gb.pdf [42.20 kB]
DECLARATION_26_3471_01_26 -
m/download/23403013/declaration-26-3471-01-26.pdf [364.15 kB]
PEP_HAGE-01404-V01.01-EN -
m/download/23403014/pep-hage-01404-v01-01-en.pdf [470.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 2P 10mm2 56M KDN263B HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9700brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
2470 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21657brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4800brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1551brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
399 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21978brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
209 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11177brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9921brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8226brutto |
|
2 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1648brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
511 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8819brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1786brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
324 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1345brutto |
|
147 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Szyna grzebieniowa widełkowa pozioma 2P 10mm2 56M KDN263B HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
138 SZT |
24h |
|
266 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
34 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
3050 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
50301brutto |
|
18 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7673brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18162brutto |
|
1031 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13033brutto |
|
60 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4697 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135