Polecane
Cena: |
204,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
204,82 |
zł netto |
Cena: |
251,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
251,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zegar sterujący programowalny tygodniowy z wyjściem sterującym LED PCZ-531LED F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 0 |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 6 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Dokładność na dzień | 1 s |
| Głębokość | 65 mm |
| GPS | nie |
| Liczba kanałów | 1 |
| Liczba miejsc pamięci | 500 |
| Liczba styków | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 200 W |
| Miernik godzinowy | nie |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 1 min |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 2 | 0 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | nie |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | nie |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | nie |
| Program świąteczny | nie |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie 60 min. | tak |
| Programowanie dobowe | tak |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj styku | Styk zwierny (NO) |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | nie |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 9 - 30 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | nie |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 8 A |
Pliki do pobrania
ff_pcz_531led.pdf [2022-03-10 10:44, 3.93 MB]
145869 -
m/download/23005117/145869.pdf [817.44 kB]
134894 -
m/download/23005119/134894.pdf [3.93 MB]
134893 -
m/download/23005118/134893.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zegar sterujący programowalny tygodniowy z wyjściem sterującym LED PCZ-531LED F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135