Polecane
Cena: |
2977,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 977,96 |
zł netto |
Cena: |
3662,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 662,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Optiline 45 słup instalacyjny rozporowy dwustronny aluminiowy 3500-3900mm ISM20110 SCHNEIDER
OptiLine 45, słup instalacyjny, dwustronny, naturalny, 3500...3900mm. rodzina produktów: OptiLine 45 - system instalacji kabli: biegun - typ produktu: biegun.
Parametry techniczne: Optiline 45 słup instalacyjny rozporowy dwustronny aluminiowy 3500-3900mm ISM20110 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wyrównanie wysokości | 400 mm |
| Wysokość kolumny | 3500 - 3900 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Głębokość kolumny | 116 mm |
| Kierunek wprowadzenia kabla | Z góry / z dołu |
| Kolor kolumny | Inne |
| Kolor pokrywy | Aluminium |
| Kształt kolumny | Owalny |
| Liczba przegród | 2 |
| Liczba wymiennych pokryw | 2 |
| Materiał bezhalogenowy kolumny | tak |
| Materiał bezhalogenowy pokrywy | tak |
| Materiał kolumny elektroinstalacyjnej | Aluminium |
| Materiał pokrywy | Aluminium |
| Model | Dwustronny |
| Montaż podłogowy | tak |
| Numer RAL pokrywy | 9006 |
| Powierzchnia górna kolumny | Anodowanie |
| Powierzchnia pokrywy | Anodowanie |
| Profil przelotowy | tak |
| Przekrój użyteczny | 696 mm² |
| Przenośny | nie |
| Regulowane | tak |
| Rodzaj materiału kolumny elektroinstalacyjnej | Inne |
| Rodzaj materiału pokrywy | Inne |
| Sposób mocowania | Teleskopowy |
| Szerokość kolumny | 90 mm |
| Szerokość pokrywy | 45 mm |
| Z okablowaniem | nie |
Pliki do pobrania
ISM20110_document -
m/download/17948812/ism20110-document.pdf [52.27 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999890/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP060309EN -
m/download/17853483/envpep060309en.pdf [166.91 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Optiline 45 słup instalacyjny rozporowy dwustronny aluminiowy 3500-3900mm ISM20110 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135