Polecane
Cena: |
107,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,79 |
zł netto |
Cena: |
132,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
132,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER RCIKITZ 24VDC 2CO LD/FG Moduł przekaźnikowy, 24 V DC ±10 %, Zielona dioda LED, Dioda zwrotna, 2 Zestyki przełączne o wymuszonym przełączaniu (EN 61810-3 typ B) (AgCuNi) , 250 1218390000 /10
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1218390000 Zastaw przekaźnika wtykowego i złącza żeńskiego. Obwód sterowania i obciążenia wtórnego posiadają izolację elektryczną.
Parametry techniczne: WEIDMULLER RCIKITZ 24VDC 2CO LD/FG Moduł przekaźnikowy, 24 V DC ±10 %, Zielona dioda LED, Dioda zwrotna, 2 Zestyki przełączne o wymuszonym przełączaniu (EN 61810-3 typ B) (AgCuNi) , 250 1218390000 /10
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 63.8 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał styków | Inne stopy miedzi |
| Napięcie pracy dla DC | 250 - 250 V |
| Polaryzacja napędu | Spolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 16 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 98.1 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 21.6 - 26.4 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER RCIKITZ 24VDC 2CO LD/FG Moduł przekaźnikowy, 24 V DC ±10 %, Zielona dioda LED, Dioda zwrotna, 2 Zestyki przełączne o wymuszonym przełączaniu (EN 61810-3 typ B) (AgCuNi) , 250 1218390000 /10
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135