Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 19,93 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,77 |
zł netto |
Cena: |
12,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: EVG-1PHAS/12MODUL Szyna łączeniowa widełkowa 1P 63A 10mm2 12 mod. do łączenia aparatów 1-fazowych 215637 EATON
Oszynowanie: Ograniczenie naddatku materiału Nie trzeba stosować zatyczek Oszczędność 30% czasu montażu
Parametry techniczne: EVG-1PHAS/12MODUL Szyna łączeniowa widełkowa 1P 63A 10mm2 12 mod. do łączenia aparatów 1-fazowych 215637 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 0 kA |
| Długość | 210 mm |
| Do liczby urządzeń | 12 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Inne |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba faz | 1 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 500 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | nie |
| Przekrój | 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Widełkowe |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wielkość odstępów | 0 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 25 kA |
Pliki do pobrania
03_EVG -
m/download/20532229/03-evg.pdf [188.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co EVG-1PHAS/12MODUL Szyna łączeniowa widełkowa 1P 63A 10mm2 12 mod. do łączenia aparatów 1-fazowych 215637 EATON
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27511brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7173brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21145brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5306brutto |
|
28 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3632brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9395brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5024brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1209brutto |
|
203 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10177brutto |
|
58 SZT |
24h |
|
61 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7304brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
700 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3647brutto |
|
108 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
843brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28467brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt EVG-1PHAS/12MODUL Szyna łączeniowa widełkowa 1P 63A 10mm2 12 mod. do łączenia aparatów 1-fazowych 215637 EATON kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2411brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2436brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135