Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 150,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 125,46 zł brutto
Twoja cena 37,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszykaCena: |
19,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,80 |
zł netto |
Cena: |
24,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
17 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Blok rozdzielczy bezgwintowy TLC14N 1,5-2,5 /25 niebieski 49.1402 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Głębokość | 37 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba wyjść | 13 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 2.5 - 25 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście | 1.5 - 2.5 mm² |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy/sprężynowy |
| Wysokość | 85 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Blok rozdzielczy bezgwintowy TLC14N 1,5-2,5 /25 niebieski 49.1402 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2266brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
72 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3210brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2654brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
456 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3402brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2133brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5329brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4043brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2920brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2991brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1934brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
323 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2636brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Blok rozdzielczy bezgwintowy TLC14N 1,5-2,5 /25 niebieski 49.1402 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1113brutto |
|
4288 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4935brutto |
|
193 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
881brutto |
|
66 SZT |
24h |
|
739 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19220brutto |
|
168 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
24270brutto |
|
55 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1221brutto |
|
2967 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
594brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
3434 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135