Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,43 |
zł netto |
Cena: |
1,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
131 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dławica izolowana niepalna PG - 21 D.3075 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Numer RAL | 7035 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | tak |
| Długość gwintu | 11 mm |
| Długość przekątnej sześciokąta | 36 mm |
| Do kabli zbrojonych | tak |
| Do przewodów o średnicy | 13 - 18 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Ekranowany | nie |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie zatrzaskowe w otworze | nie |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 21 |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | Inne |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | PG |
| Rodzaj uszczelnienia | Pierścień uszczelniający z nacięciami |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Szerokość klucza | 32 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z kompensacją ciśnienia | nie |
| Z przeciwnakrętką | tak |
| Zakres temperatury pracy | -20 - 80 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dławica izolowana niepalna PG - 21 D.3075 PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
131brutto |
|
34 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
290brutto |
|
216 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
107brutto |
|
146 SZT |
24h |
|
20000 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
645brutto |
|
58 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
133brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
740 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
881brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
388brutto |
|
44 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
246brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2513brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1300 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
054brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Dławica izolowana niepalna PG - 21 D.3075 PAWBOL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2436brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1202brutto |
|
39 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2411brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135