Polecane
Cena: |
42,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,93 |
zł netto |
Cena: |
52,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ex9CS12 Stycznik miniaturowy 3P 12A 5.5kW AC-3 42V AC 1NO 101073 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 58 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 3 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 1 |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Zacisk kablowy |
| Szerokość | 45 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 59 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V | 5.5 kW |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V | 12 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 20 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 12 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9CS12 Stycznik miniaturowy 3P 12A 5.5kW AC-3 42V AC 1NO 101073 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135