Stycznik powietrzny CEM65.00-24V-DC 004649200 ETI
Stycznik powietrzny CEM65.00-24V-DC 004649200 ETI (004649200)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004649200
  • Kod kreskowy EAN: 7890355109755
  • Indeks/kod produktu: 127986
Stan magazynowy producenta
2 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM65.00-24V-DC 004649200 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM65.00-24V-DC 004649200 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 30 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 110 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 65 A