Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 24V DC LC1D25BD SCHNEIDER
Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 24V DC LC1D25BD SCHNEIDER (LC1D25BD)
Nasz stan magazynowy
8 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 24V DC LC1D25BD SCHNEIDER
    LC1D25BD to kompaktowy 3-biegunowy stycznik TeSys D firmy Schneider Electric do zastosowań silnikowych. Znamionowe 25A AC-3 11kW/400V, stycznik zawiera cewkę o napięciu sterującym 24V DC i styki pomocnicze 1NO + 1NC. Może być stosowany w aplikacjach bezpieczeństwa.•Znamionowy prąd łączeniowy AC-3 do 440V: 25A•Napięcie sterownia cewki: 24V DC •Liczba biegunów: 3•Kategoria użytkowania zgodnie z IEC 60947-4-1: AC-3
Parametry techniczne: Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 24V DC LC1D25BD SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 11 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 5.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 12 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 40 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 25 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 24V DC LC1D25BD SCHNEIDER