Stycznik powietrzny CEM25.10-230V-50/60Hz 004645123 ETI
Stycznik powietrzny CEM25.10-230V-50/60Hz 004645123 ETI (004645123)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004645123
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108321
  • Indeks/kod produktu: 127821
Stan magazynowy producenta
159 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM25.10-230V-50/60Hz 004645123 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM25.10-230V-50/60Hz 004645123 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 11 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 5.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 12 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 45 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 25 A