Parametry techniczne: ABB Stycznik AF38-30-00-13 100-250V50/60HZ-DC 1SBL297001R1300
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 86 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 3 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 45 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 86 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Znamionowa moc pracy NEMA | 18.6425 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 100 - 100 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 100 - 100 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 100 - 100 V |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 50 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 38 A |