Stycznik powietrzny CEM32.00-230V-50/60Hz 004646103 ETI
Stycznik powietrzny CEM32.00-230V-50/60Hz 004646103 ETI (004646103)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004646103
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108376
  • Indeks/kod produktu: 127973
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Stan magazynowy producenta
255 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM32.00-230V-50/60Hz 004646103 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM32.00-230V-50/60Hz 004646103 ETI
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 15 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 7.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 16 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A