Stycznik mocy 32A 3P 230V AC 1Z KCP-32-230 24108 KANLUX
Stycznik mocy 32A 3P 230V AC 1Z KCP-32-230 24108 KANLUX (24108)
  • Producent: KANLUX S.A.
  • Numer katalogowy: 24108
  • Kod kreskowy EAN: 5905339241085
  • Indeks/kod produktu: 1193613
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
55 szt
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Stycznik mocy 32A 3P 230V AC 1Z KCP-32-230 24108 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 50 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 32 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy 32A 3P 230V AC 1Z KCP-32-230 24108 KANLUX