Polecane
Cena: |
145,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
145,03 |
zł netto |
Cena: |
178,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
178,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DILL12(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik do lamp 12A [AC-5a 400V] 104402 EATON
Stycznik obciążeń lampek HQL 12A, podwójny zacisk skrzynkowy do niezawodnego okablowania z zastosowaniem kabli o różnych przekrojach, możliwość rozbudowy do maks 4 zestyków pomocniczych, mocowanie na śruby i zaciski, ui 690V, stopień ochrony IP20, zabezpieczenie przed dotknięciem zgodnie z VDE 0106 cz. 100, dostępne akcesoria: podłączane moduły łączników pomocniczych i zabudowa boczna, układy ochronne, elektroniczny moduł czasowy, łączni równoległy, pokrywa ochronna IP2X
Parametry techniczne: DILL12(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik do lamp 12A [AC-5a 400V] 104402 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 97 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 3 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 230 - 400 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 45 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 85 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V | 0 kW |
| Znamionowa moc pracy NEMA | 0 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V | 0 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 12 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 0 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co DILL12(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik do lamp 12A [AC-5a 400V] 104402 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135