Stycznik powietrzny CEM25.10-24V-DC 004645220 ETI
Stycznik powietrzny CEM25.10-24V-DC 004645220 ETI (004645220)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004645220
  • Kod kreskowy EAN: 7890355109571
  • Indeks/kod produktu: 128124
Stan magazynowy producenta
9 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM25.10-24V-DC 004645220 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM25.10-24V-DC 004645220 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 11 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 45 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 25 A