Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 230V AC LC1D25P7 SCHNEIDER
Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 230V AC LC1D25P7 SCHNEIDER (LC1D25P7)
Nasz stan magazynowy
14 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 230V AC LC1D25P7 SCHNEIDER
    LC1D25P7 to kompaktowy 3-biegunowy stycznik TeSys D firmy Schneider Electric do zastosowań silnikowych. Znamionowe 25A AC-3 11kW/400V, stycznik zawiera cewkę o napięciu sterującym 230V 50/60Hz AC i styki pomocnicze 1NO + 1NC. Może być stosowany w aplikacjach bezpieczeństwa.•Znamionowy prąd łączeniowy AC-3 do 440V: 25A•Napięcie sterownia cewki: 230V AC •Liczba biegunów: 3•Kategoria użytkowania zgodnie z IEC 60947-4-1: AC-3
Parametry techniczne: Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 230V AC LC1D25P7 SCHNEIDER
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 11 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 5.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 12 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 40 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 25 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy TeSys DAC3 25A 3P 1Z 1R cewka 230V AC LC1D25P7 SCHNEIDER