DILM25-01-EA(RDC24) Stycznik 11kW 400V sterowanie 24VDC 189916 EATON
DILM25-01-EA(RDC24) Stycznik 11kW 400V sterowanie 24VDC 189916 EATON (189916)
  • Producent: EATON ELECTRIC
  • Numer katalogowy: 189916
  • Kod kreskowy EAN: 4015081879120
  • Indeks/kod produktu: 1192893
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Nasz stan magazynowy
12 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: DILM25-01-EA(RDC24) Stycznik 11kW 400V sterowanie 24VDC 189916 EATON
Parametr Wartość
Głębokość 97 mm
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 24 - 690 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 24 - 690 V
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Szerokość 45 mm
Wersja modułowa nie
Wysokość 85 mm
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 11 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 6 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 11 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 27 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 13 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 45 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 25 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co DILM25-01-EA(RDC24) Stycznik 11kW 400V sterowanie 24VDC 189916 EATON