Styczniki mini z blokadą mech. CEI07.10-400V-50Hz/60Hz 004641624 ETI
Styczniki mini z blokadą mech. CEI07.10-400V-50Hz/60Hz 004641624 ETI (004641624)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641624
  • Kod kreskowy EAN: 7909322485683
  • Indeks/kod produktu: 127813
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
18 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Styczniki mini z blokadą mech. CEI07.10-400V-50Hz/60Hz 004641624 ETI
Parametry techniczne: Styczniki mini z blokadą mech. CEI07.10-400V-50Hz/60Hz 004641624 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 1.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 400 - 400 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 400 - 400 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 16 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 3.5 A