Stycznik powietrzny CEM40.00-24V-DC 004647200 ETI
Stycznik powietrzny CEM40.00-24V-DC 004647200 ETI (004647200)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004647200
  • Kod kreskowy EAN: 7890355109670
  • Indeks/kod produktu: 128750
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
8 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM40.00-24V-DC 004647200 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM40.00-24V-DC 004647200 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 18.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 60 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 40 A