Stycznik powietrzny CEM9.10-230V-50/60Hz 004642123 ETI
Stycznik powietrzny CEM9.10-230V-50/60Hz 004642123 ETI (004642123)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004642123
  • Kod kreskowy EAN: 7890355107928
  • Indeks/kod produktu: 127815
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
426 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM9.10-230V-50/60Hz 004642123 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM9.10-230V-50/60Hz 004642123 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 4 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 2.2 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 5 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 25 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 9 A