Polecane
Cena: |
110,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,59 |
zł netto |
Cena: |
136,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
136,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DILM12-01-EA(24VDC) Stycznik 5,5kW 400V sterowanie 24VDC 190036 EATON
Liczba styków głównych rozwiernych: 0
Liczba styków głównych zwiernych: 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych: 0
Rodzaj napięcia sterowania: DC
Rodzaj podłączenia styków głównych: Połączenie śrubowe
Wersja modułowa: nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: 5.5 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V: 3 kW
Znamionowa moc pracy NEMA: 7.4 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: 0 ... 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: 0 ... 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: 24 ... 24 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V: 7 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V: 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V: 12 A
Parametry techniczne: DILM12-01-EA(24VDC) Stycznik 5,5kW 400V sterowanie 24VDC 190036 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 75 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 3 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 1 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 45 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 68 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V | 3 kW |
| Znamionowa moc pracy NEMA | 7.4 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V | 7 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 22 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 12 A |
Pliki do pobrania
01_00004777 -
m/download/20590112/01-00004777.pdf [548.10 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co DILM12-01-EA(24VDC) Stycznik 5,5kW 400V sterowanie 24VDC 190036 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135