Stycznik powietrzny CEM12.10-400V-50/60Hz 004643124 ETI
Stycznik powietrzny CEM12.10-400V-50/60Hz 004643124 ETI (004643124)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004643124
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108048
  • Indeks/kod produktu: 128116
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Nasz stan magazynowy
1 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM12.10-400V-50/60Hz 004643124 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM12.10-400V-50/60Hz 004643124 ETI
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 5.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 400 - 400 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 400 - 400 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 25 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 12 A