Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcjiCena: |
1,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,96 |
zł netto |
Cena: |
2,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
239 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1082 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR1/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Głębokość produktu | 10.1mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787840808 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 17.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.4cm |
| Waga jedn. | 0.0161kg |
| EAN13 opak. | 5902787840808 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR1/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11717,CR1_41 -
m/download/23633198/11717-cr1-41.pdf [32.63 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644506/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661574/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR1/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4338brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1582brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
778brutto |
|
286 SZT |
24h |
|
2599 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1293brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
125 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
876brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
645 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1039brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
166 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2329brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
49 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
303brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
55 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
384brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1405brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
148 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1930brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
675 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2831brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3797brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2055brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
61 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Ramka 1-krotna - uniwersalna poziom i pion krem CR1/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1432brutto |
|
254 SZT |
24h |
|
231 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1667brutto |
|
32 SZT |
24h |
|
111 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1394brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
306 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1216brutto |
|
55 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1636brutto |
|
0 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
970brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1412brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
226 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1528 SZT |
24h |
|
772 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
54 SZT |
24h |
|
284 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1613brutto |
|
102 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
316brutto |
|
127 SZT |
24h |
|
764 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1229brutto |
|
428 SZT |
24h |
|
1686 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1799brutto |
|
68 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
81 SZT |
24h |
|
263 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135