Polecane
Cena: |
44,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,46 |
zł netto |
Cena: |
54,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy LED 1C/O 6A 24V AC/DC RSL1PVBU SCHNEIDER
Ten wąski przekaźnik wtykowy Harmony RSL ma napięcie sterujące cewki 24 V DC i ma 1 styk przełączny SPDT ( jednobiegunowy dwuprzerwowy) o wartości znamionowej 6 A. Posiada duży wybór liczby styków dla zastosowań o wysokim prądzie znamionowym. Oferuje również wskaźnik LED i obwód ochronny. Pomaga zmniejszyć rozmiar obudów i zwiększyć niezawodność maszyny, można zamontować niemal wszędzie. Jeden z najsmuklejszych przekaźników interfejsowych na rynku, o szerokości 6mm, może być zainstalowany niemal wszędzie. Jest on kompatybilny z wymaganiami aplikacji o wysokiej zdolności wyłączania lub niskim natężeniu prądu. Możliwość pracy w systemach automatyki z logiką przewodową w celu uzupełnienia funkcji przemysłowych sterowników programowalnych (PLC). Wskaźnik stanu z diodą LED, wyraźnie sygnalizuje zarówno w dzień jak i w nocy.
Parametry techniczne: Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy LED 1C/O 6A 24V AC/DC RSL1PVBU SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 95 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Inne |
| Materiał styków | Inne |
| Materiał wkładki stykowej | Inne |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 6.2 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 78.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | tak |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | tak |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
RSL1PVBU_document -
m/download/17925721/rsl1pvbu-document.pdf [108.59 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010471/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP1405004EN_V2 -
m/download/17789475/envpep1405004en-v2.pdf [687.39 kB]
ENVEOLI1405004EN_V2 -
m/download/17789476/enveoli1405004en-v2.pdf [785.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Przekaźnik interfejsowy LED 1C/O 6A 24V AC/DC RSL1PVBU SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135