Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 399,00 zł brutto
Twoja cena 383,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 96,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,61 |
zł netto |
Cena: |
11,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
60 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat Ramka potrójna biała 5310138989 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790544/0/hager_5310138989_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat Ramka potrójna biała 5310138989 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 0 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 9.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 3 |
| Liczba jednostek w poziomie | 3 |
| Liczba łączników | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 223 mm |
| Szerokość wbudowania | 56 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 80.5 mm |
| Wysokość wbudowania | 56 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
hager_5310138989_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:32, 217.11 kB]
PDS_5310138989_3301_pl-PL -
m/download/23425257/pds-5310138989-3301-pl-pl.pdf [93.84 kB]
rohs_declaration_5310138989_en-GB -
m/download/23425258/rohs-declaration-5310138989-en-gb.pdf [42.13 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_309_WA_2021_V1_0 -
m/download/23425259/hager-deklaracja-ce-309-wa-2021-v1-0.pdf [343.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat Ramka potrójna biała 5310138989 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2789brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
34643brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1209brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
443 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3825brutto |
|
0 szt |
24h |
|
88 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2190brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
701 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3179brutto |
|
11 szt |
24h |
|
64 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
41042brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1593brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
833brutto |
|
270 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4020brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
622 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3325brutto |
|
10 szt |
24h |
|
978 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2212brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
76 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER B.Kwadrat Ramka potrójna biała 5310138989 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
661brutto |
|
243 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2476brutto |
|
59 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
793brutto |
|
126 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
320 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2705brutto |
|
83 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2337brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1167brutto |
|
416 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2071brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
783 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
833brutto |
|
270 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135