Polecane
Cena: |
10,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,09 |
zł netto |
Cena: |
12,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
771 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo tablicowe 2P+Z 16A 230V niebieskie IP54 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar kołnierza | 50x50 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Numer RAL | 5017 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Gniazdo wtykowe CEE 7/3 (typ F) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
S-NOVA50x50dtrw seitl -
m/download/22389094/s-nova50x50dtrw-seitl.pdf [137.44 kB]
105-0b_EN -
m/download/22389093/105-0b-en.pdf [282.34 kB]
VE_Urkunde_43-196-08_Serie_1050 -
m/download/22389092/ve-urkunde-43-196-08-serie-1050.pdf [410.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo tablicowe 2P+Z 16A 230V niebieskie IP54 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135