Polecane
Cena: |
120,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
120,17 |
zł netto |
Cena: |
147,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
147,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo tablicowe Nautilus z/u 16A 2P+Z 230V 50/60Hz IP66/68 20342-8b PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar kołnierza | 75x75 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
NautilusABD75x75KDIP68 -
m/download/22389321/nautilusabd75x75kdip68.pdf [229.47 kB]
20342-8b_EN -
m/download/22389320/20342-8b-en.pdf [295.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo tablicowe Nautilus z/u 16A 2P+Z 230V 50/60Hz IP66/68 20342-8b PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135