Polecane
Cena: |
9,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,82 |
zł netto |
Cena: |
12,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
231 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo tablicowe 10/16A 2P+Z 230V szare IP44 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar kołnierza | 50x50 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Numer RAL | 7035 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
S-NOVA50x50fbrw seitl -
m/download/22389179/s-nova50x50fbrw-seitl.pdf [136.75 kB]
104-0g_EN -
m/download/22389178/104-0g-en.pdf [262.16 kB]
NF_Urkunde_637804A_M1_zu_Serie_104_und_108_PCE -
m/download/22389177/nf-urkunde-637804a-m1-zu-serie-104-und-108-pce.pdf [692.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo tablicowe 10/16A 2P+Z 230V szare IP44 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135