GN.1-FAZ.16A 230V IP44 75X75 PCE
GN.1-FAZ.16A 230V IP44 75X75 PCE (104-8B)
10 dni
Stan magazynowy producenta
438 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: GN.1-FAZ.16A 230V IP44 75X75 PCE
Parametr Wartość
Rozmiar kołnierza 75x75 mm
Stopień ochrony (IP) IP54
Numer RAL 5017
Bezhalogenowe tak
Gatunek materiału Tworzywo termoplastyczne
Kierunek wprowadzenia wtyczki Prosty
Kolor Niebieski
Liczba biegunów 3
Materiał Tworzywo sztuczne
Model Ze stykiem ochronnym (bolec)
Napięcie znamionowe 250 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj połączenia Zacisk śrubowy
Z pokrywą uchylną tak
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.1-FAZ.16A 230V IP44 75X75 PCE