Polecane
Cena: |
670,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
670,25 |
zł netto |
Cena: |
824,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
824,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Łącznik Automatyczny Bez Zacisku Neutralnego Z Możliwością Ręcznej Zmiany Trybu Pracy Kremowy 230 V 752272 LEGRAND
Sterowanie oświetleniem- Mechanizm z uchwytem metalowym- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietką- Opakowanie typu Flowpack- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłowąŁącznik automatyczny bez zacisku neutralnego z możliwością ręcznej zmiany trybu pracy 230 V~:- Tryb pracy czujnika można ustawić na włączony, automatyczny lub wyłączony przy pomocy 3 pozycyjnego suwaka.- Dopuszczalne obciążenie:- 3 – 100 W* dla lamp LED- 3 – 100 W* dla świetlówek kompaktowych CFL- 3 – 250 VA dla lamp LED, świetlówek kompaktowych CFL, halogenów, lamp fluorescencyjnych z balastem ferromagnetycznym lub elektronicznym- 3 – 250 W dla lamp żarowych i halogenowych* Jeżeli w tym samym obwodzie zainstalowanych jest kilka czujników to minimalna wartość obciążenia wzrasta (szczegóły w instrukcji technicznej).:- Maksymalnie można połączyć równolegle 3 łączniki.- Możliwe jest dodatkowe ręczne sterowanie za pomocą przycisku.- Opóźnienie od 10 s do 10 min.- Poziom jasności od 5 do 1275 luksów.- Ograniczenie do 2000 luksów przy teście instalacji.- Pobór mocy w stanie czuwania: 0,02 W
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Łącznik Automatyczny Bez Zacisku Neutralnego Z Możliwością Ręcznej Zmiany Trybu Pracy Kremowy 230 V 752272 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 5 - 1275 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 120 - 120 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 10 min |
| Maksymalny prąd załączania | 0.4 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 6 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 8 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 1.2 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 6 m |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 32.1 mm |
| Głębokość wbudowania | 32.1 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Maksymalna moc łączeniowa | 250 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Nadzór klatek schodowych | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Prąd sterowania | 0.4 mA |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | tak |
| Regulowana wartość nastawy czułości | nie |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 74.7 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wymuszone wyłączenie | tak |
| Wysokość | 74.7 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | tak |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 47 - 63 Hz |
| Zakres temperatury | -5 - 45 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
F01970EN-01 -
m/download/17291420/f01970en-01.pdf [1.91 MB]
LE07972AD -
m/download/17291421/le07972ad.pdf [1.20 MB]
LE07972AE -
m/download/17291423/le07972ae.pdf [568.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Łącznik Automatyczny Bez Zacisku Neutralnego Z Możliwością Ręcznej Zmiany Trybu Pracy Kremowy 230 V 752272 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135