Polecane
Cena: |
347,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
340,46 |
zł netto |
Cena: |
427,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
418,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Czujnik ruchu/obecności 360° IR n/t O20m
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 5 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 360 - 360 ° |
| Maksymalne pole detekcji czujnika obecności | 78 m² |
| Maksymalny czas załączenia | 60 min |
| Maksymalny zasięg boczny | 10 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 5 m |
| Minimalny czas załączenia | 2 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 2.5 m |
| Z czujnikiem akustycznym | nie |
| Zakres regulacji kąta położenia czujnika w pionie | 0 ° |
| Zakres regulacji kąta położenia czujnika w poziomie | 0 ° |
| Stopień ochrony (IP) | IP41 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość wbudowania | 0 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do obciążeń pojemnościowych | nie |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 75.9 mm |
| Głębokość wbudowania | 78 mm |
| Kąt skanowania | 360 ° |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Maks. moc przełączana LED | 400 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 2000 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model | Czujnik obecności |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | tak |
| Nadzór klatek schodowych | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Opóźnienie wyłączania | 0 s |
| Opóźnienie załączania | 0 s |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | tak |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Średnica | 105 mm |
| Średnica wbudowania | 68 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wymuszone załączenie | nie |
| Wysokość | 60 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z kablem podłączeniowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres temperatury | -5 - 45 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
PDS_EER513_3301_pl-PL -
m/download/23385815/pds-eer513-3301-pl-pl.pdf [71.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Czujnik ruchu/obecności 360° IR n/t O20m
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135