Polecane
Cena: |
64,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,31 |
zł netto |
Cena: |
79,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
72 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mikrofalowy czujnik ruchu z funkcją czujnika obecności do zabudowy 24V DRM-01-24V F&F
Czujnik DRM emituje i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości 5,8Ghz. Czujnik wykrywa zmiany w odbiciu fal spowodowane przemieszczeniem się obiektu w obszarze detekcji. Czujnik wykrywa ruch obiektu do i od czujnika. Ruch w polu detekcji powoduje automatyczne załączenie oświetlenia. Od momentu załączenia ciągły ruch powoduje trwałe załączenie tego oświetlenia. Dopiero brak ruch w polu detekcji wyzwala czas podtrzymania oświetlenia. Ponowny ruch w polu detekcji i jego zanik w trakcie odmierzania czasu wyzwoli czas podtrzymania od początku. Charakter działania pozwala wykorzystać DRM jako czujnik obecności. Po nastawionym czasie oświetlenie zostanie wyłączone automatycznie. Czujnik ruchu wyposażony jest w automat zmierzchowy uniemożliwiający załączenie sterowanego oświetlenia w ciągu dnia. Stan detekcji i gotowość do załączenia oświetlenia aktywowane są dopiero po zmierzchu. Czas aktywacji czujnika może być korygowany przez użytkownika potencjometrem. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji obszaru pola detekcji w zakresie promienia 3-10m (dla h=2,5m) oraz regulacja czasu załączenia odbiornika w zakresie 5sek-12min. Załączenie odbiornika sygnalizowane jest świeceniem LED zielonej.Czujnik ruchu może pracować wewnątrz pomieszczeń. Czujnik pozwala na detekcję ruchu przez płyty drewniane, płyty kartonowo-gipsowe, szkło i tworzywa sztuczne. Zmiany temperatury nie wpływają na detekcję ruchu.
Parametry techniczne: Mikrofalowy czujnik ruchu z funkcją czujnika obecności do zabudowy 24V DRM-01-24V F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 2 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 0 - 360 ° |
| Maksymalne pole detekcji czujnika obecności | 0 m² |
| Maksymalny czas załączenia | 12 min |
| Maksymalny prąd załączania | 5 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 10 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 10 m |
| Minimalny czas załączenia | 5 s |
| Minimalny prąd załączania | 0 A |
| Monitorowanie zaplecza | nie |
| Optymalna wysokość montażowa | 6 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 20 m |
| Wysokość montażu | 2.5 m |
| Z czujnikiem akustycznym | nie |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość kabla przyłączeniowego | 0 m |
| Długość wbudowania | 42 mm |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do obciążeń pojemnościowych | nie |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 42 mm |
| Głębokość wbudowania | 93 mm |
| Kąt skanowania | 0 ° |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba stref wykrywania | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 60 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 120 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 45 mm |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Nadzór klatek schodowych | tak |
| Napięcie znamionowe | 18 - 24 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Opóźnienie wyłączania | 0 s |
| Opóźnienie załączania | 1 s |
| Połączenie czujnika ruchu i przełącznika przyciskowego | nie |
| Prąd sterowania | 0 mA |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przełącznik pracy | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | tak |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Wysokiej częstotliwości |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Sposób montażu | Inne |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 46 mm |
| Szerokość wbudowania | 46 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Średnica wbudowania | 0 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wyłącznik zwłoczny samouczący | nie |
| Wysokość | 93 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | tak |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 0 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | -25 - 50 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
ff_drm_01_inst_d161129_pl.pdf [2022-03-10 10:40, 103.43 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23668301/karta-katalogowa.pdf [646.77 kB]
DRM-01-24V-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23668299/drm-01-24v-instructions-for-use-pl-1.pdf [829.36 kB]
DRM-01-24V-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23668300/drm-01-24v-instructions-for-use-en-1.pdf [806.08 kB]
DRM-01-24V-instructions-for-use-1 -
m/download/23668303/drm-01-24v-instructions-for-use-1.pdf [103.43 kB]
DRM-01-24V-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23668297/drm-01-24v-declaration-pref-origin-status-1.pdf [211.96 kB]
DRM-01-24V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23668302/drm-01-24v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
DRM-01-24V-declaration-CE-en-1 -
m/download/23668298/drm-01-24v-declaration-ce-en-1.pdf [181.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mikrofalowy czujnik ruchu z funkcją czujnika obecności do zabudowy 24V DRM-01-24V F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135