Polecane
Cena: |
389,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
389,21 |
zł netto |
Cena: |
478,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
478,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Laserowy czujnik odległości DRL-60-230-9 Czarny do puszki o60 czujnik ruchu do sterownia oświetleni
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 2.00000000 - 500.00000000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | -18 - 18 ° |
| Maksymalne pole detekcji czujnika obecności | 1 m² |
| Maksymalny czas załączenia | 10 min |
| Maksymalny prąd załączania | 8 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 0.5 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 2 m |
| Minimalny czas załączenia | 1 s |
| Minimalny prąd załączania | 0.1 A |
| Monitorowanie zaplecza | nie |
| Optymalna wysokość montażowa | 0.5 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 1 m |
| Z czujnikiem akustycznym | nie |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Proszkowanie |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość kabla przyłączeniowego | 0 m |
| Długość wbudowania | 35 mm |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do obciążeń pojemnościowych | nie |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | tak |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Aluminium |
| Głębokość | 31.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 30 mm |
| Kąt skanowania | 10 ° |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba stref wykrywania | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 100 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 2000 W |
| Materiał | Metal |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Nadzór klatek schodowych | tak |
| Napięcie znamionowe | 165.00000000 - 265.00000000 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 6005 |
| Opóźnienie wyłączania | 5 s |
| Opóźnienie załączania | 5 s |
| Prąd sterowania | 0 mA |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | tak |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 0 mm |
| Szerokość wbudowania | 48 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Średnica wbudowania | 0 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wymuszone załączenie | tak |
| Wysokość | 80 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | tak |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z kablem podłączeniowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | -10 - 45 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23668991/karta-katalogowa.pdf [388.13 kB]
DRL-60-230-9-instructions-for-use-1 -
m/download/23668996/drl-60-230-9-instructions-for-use-1.pdf [787.84 kB]
DRL-60-230-9-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23668990/drl-60-230-9-declaration-pref-origin-status-1.pdf [178.90 kB]
DRL-60-230-9-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23668994/drl-60-230-9-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Laserowy czujnik odległości DRL-60-230-9 Czarny do puszki o60 czujnik ruchu do sterownia oświetleni
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135