Polecane
Cena: |
25,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,20 |
zł netto |
Cena: |
31,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
414 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CZUJNIK MIKROFALOWY 500W 360* IP20 PROSTOKĄTNY BIAŁY DIP-SWITCH B52-SES74WH BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Maksymalny czas załączenia | 10 min |
| Maksymalny prąd załączania | 2 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 8 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 8 m |
| Minimalny czas załączenia | 5 s |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 16 m |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 7 mm |
| Kąt skanowania | 360 ° |
| Kolor | Biały |
| Maksymalna moc łączeniowa | 500 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Wysokiej częstotliwości |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 55.8 mm |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wysokość | 39 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | tak |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres temperatury | -20 - 40 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
karta_etim_b52_ses74wh.pdf [2022-03-18 14:06, 314.70 kB]
ses74wh_pl_en_ru_cz.pdf [2022-03-18 14:06, 221.72 kB]
karta-katalogowa-ses-ms-bemko -
m/download/13119300/karta-katalogowa-ses-ms-bemko.pdf [514.84 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-czujniki-ruchu-mv -
m/download/13118775/deklaracja-zgodnosci-ue-czujniki-ruchu-mv.pdf [331.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co CZUJNIK MIKROFALOWY 500W 360* IP20 PROSTOKĄTNY BIAŁY DIP-SWITCH B52-SES74WH BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135