Polecane
Cena: |
19,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,02 |
zł netto |
Cena: |
23,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
375 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ALER MINI-B Czujnik ruchu PIR ALER MINI-B IP44 kąt detekcji H140/V45 zasięg max 8m natynkowy kolor c
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 140 - 140 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 15 min |
| Maksymalny zasięg na wprost | 8 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Do montażu ściennego | tak |
| Głębokość | 80 mm |
| Kąt skanowania | 45 ° |
| Kolor | Czarny |
| Maksymalna moc łączeniowa | 800 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 80 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość | 67 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | -20 - 40 °C |
Pliki do pobrania
23459_karta_techniczna -
m/download/20805813/23459-karta-techniczna.pdf [602.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co ALER MINI-B Czujnik ruchu PIR ALER MINI-B IP44 kąt detekcji H140/V45 zasięg max 8m natynkowy kolor c
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135