Polecane
Cena: |
14,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,59 |
zł netto |
Cena: |
17,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
220 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZONA MINI-B/B KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Maksymalny czas załączenia | 15 min |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kolor | Czarny |
| Maksymalna moc łączeniowa | 200 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Średnica | 76 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość | 21 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
37375_karta_techniczna -
m/download/20805828/37375-karta-techniczna.pdf [68.18 kB]
37375_deklaracjaCE -
m/download/20805829/37375-deklaracjace.pdf [800.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co ZONA MINI-B/B KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135