Polecane
Cena: |
28,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,00 |
zł netto |
Cena: |
34,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
253 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: CZUJNIK RUCHU 500W 160* P/T B50-SES03WH BEMKO
Czujniki ruchu służą do automatycznego włączania oświetlenia lub inicjowania alarmu (np. włamaniowego), czy też np. do uruchamiania przepływu wody w toaletach. Wykorzystywany jest w takich miejscach jak korytarze, podwórza, podejścia i podjazdy, garaże, itp. Wykorzystanie czujników ruchu do automatycznego załączania oświetlenia sprawia, że korzystanie z oświetlenia jest wygodniejsze i tańsze w eksploatacji.
Parametry techniczne: CZUJNIK RUCHU 500W 160* P/T B50-SES03WH BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Maksymalny czas załączenia | 3 min |
| Maksymalny prąd załączania | 2 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 9 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 9 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 49 mm |
| Głębokość wbudowania | 29 mm |
| Kąt skanowania | 160 ° |
| Kolor | Biały |
| Maksymalna moc łączeniowa | 500 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 50 mm |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 80 mm |
| Szerokość wbudowania | 48 mm |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wysokość | 80 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres temperatury | -20 - 40 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
b50_ses03wh_pl_en_lt_cz_lv_sk_de.pdf [2022-03-18 14:06, 784.97 kB]
karta_etim_b50_ses03wh.pdf [2022-03-18 14:06, 91.99 kB]
karta_katalogowa_ses_dopuszkowy_bemko.pdf [2022-03-18 14:06, 522.70 kB]
karta-katalogowa-ses-dopuszkowy-bemko -
m/download/13119272/karta-katalogowa-ses-dopuszkowy-bemko.pdf [476.25 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-ses -
m/download/13118747/deklaracja-zgodnosci-ue-ses.pdf [327.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co CZUJNIK RUCHU 500W 160* P/T B50-SES03WH BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135