Polecane
Cena: |
35,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,78 |
zł netto |
Cena: |
44,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CZUJNIK MIKROFALOWY 800W 360* IP20 OKRĄGŁY CZARNY PŁASKI BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Maksymalne pole detekcji czujnika obecności | 360 m² |
| Maksymalny czas załączenia | 12 min |
| Maksymalny prąd załączania | 5 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 8 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 8 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 6 m |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 102 mm |
| Kąt skanowania | 360 ° |
| Kolor | Czarny |
| Maks. moc przełączana LED | 300 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 800 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 102 mm |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Wysokiej częstotliwości |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 102 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wymuszone wyłączenie | nie |
| Wysokość | 24 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres temperatury | -20 - 40 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-ses-ms-bemko -
m/download/13119377/karta-katalogowa-ses-ms-bemko.pdf [636.59 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-czujniki-ruchu-mv -
m/download/13118831/deklaracja-zgodnosci-ue-czujniki-ruchu-mv.pdf [331.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co CZUJNIK MIKROFALOWY 800W 360* IP20 OKRĄGŁY CZARNY PŁASKI BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135