Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,55 |
zł netto |
Cena: |
6,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów krem CPS.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zaślepka z mostkiem |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 35mm |
| Głębokość wbudowania | 24mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787843502 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4cm |
| Waga jedn. | 0.0232kg |
| EAN13 opak. | 5902787843502 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów krem CPS.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Zastosowanie | Zaślepka |
Pliki do pobrania
11713,CPS.01_41 -
m/download/23633184/11713-cps-01-41.pdf [49.37 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644632/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23654434/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654435/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów krem CPS.01/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2279brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1650brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1916brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
302 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2478brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2758brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
136 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1558brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
232 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
776brutto |
|
149 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2283brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1621brutto |
|
191 SZT |
24h |
|
430 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
771brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1855 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1206brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
860brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1673brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
139 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6026brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
800brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Zaślepka ramki . Mocowanie za pomocą łapek lub wkrętów krem CPS.01/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
221 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2126brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1394brutto |
|
99 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
955brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
784brutto |
|
137 SZT |
24h |
|
263 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
413brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135