Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,01 zł brutto
Twoja cena 21,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
3,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,36 |
zł netto |
Cena: |
4,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
30 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
33 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM IP20 / IP44 kremowy DR1/41 KONTAKT
| Seria | Simon 54 Premium |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 87mm |
| Szerokość produktu | 82mm |
| Głębokość produktu | 9.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787826918 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.3cm |
| Waga jedn. | 0.014kg |
| EAN13 opak. | 5902787826918 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM IP20 / IP44 kremowy DR1/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
4999,DR1_41 -
m/download/23623155/4999-dr1-41.pdf [39.26 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644518/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
DR1 -
m/download/23658461/dr1.max [928.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM IP20 / IP44 kremowy DR1/41 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4884brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
36012brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
178 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20328brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5515brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4948brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
99 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1309brutto |
|
0 szt |
24h |
|
384 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10950brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
147 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2187brutto |
|
114 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2694brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
157 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5117brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3294brutto |
|
12 szt |
24h |
|
23 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1725brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4542brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1643brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
235 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 54 Premium Ramka 1-krotna PREMIUM IP20 / IP44 kremowy DR1/41 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2821brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
186 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2126brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
721brutto |
|
270 SZT |
24h |
|
1393 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1394brutto |
|
99 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
721brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
822 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2813brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1872brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
543 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
48 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
728brutto |
|
49 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2241brutto |
|
262 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3199brutto |
|
93 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
996brutto |
|
98 SZT |
24h |
|
89 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2656brutto |
|
43 SZT |
24h |
|
233 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135