Polecane
Cena: |
6,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,99 |
zł netto |
Cena: |
8,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Klawisz pojedynczy z oczkiem do łączników / przycisków z podświetleniem czarny CKW1L/49 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz pojedynczy z oczkiem do łączników i przycisków podświetlanych |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.5cm |
| Waga jedn. | 0.0117kg |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Klawisz wahadłowy pojedynczy |
| Okienko kontrolki świetlnej | tak |
Pliki do pobrania
K-S_170M_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19825426/k-s-170m-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.06 MB]
K-S_170J_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/18734377/k-s-170j-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.69 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/18734378/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
importer_kontakt_simon_tmp_file -
m/download/18734380/importer-kontakt-simon-tmp-file [26.78 kB]
K-S_170I_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19657780/k-s-170i-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.87 MB]
K-S_170P_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20421964/k-s-170p-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23268970/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_170R_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21337198/k-s-170r-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.38 MB]
K-S_170K_2023_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/19580121/k-s-170k-2023-pl-en-cz-sk-additions.pdf [2.81 MB]
K-S_170S_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/21784282/k-s-170s-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.46 MB]
K-S_170N_2024_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/20140259/k-s-170n-2024-pl-en-cz-sk-additions.pdf [1.43 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Klawisz pojedynczy z oczkiem do łączników / przycisków z podświetleniem czarny CKW1L/49 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135