Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 48,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,34 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 118,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,86 |
zł netto |
Cena: |
8,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
371 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
959 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze do wersji IP44 z przesłonami torów prądowych - bez uszczelki - klapka w kolorze pokrywy |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 86mm |
| Szerokość produktu | 86mm |
| Głębokość produktu | 44mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787842383 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.9cm |
| Waga jedn. | 0.0622kg |
| EAN13 opak. | 5902787842383 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
| Kolor klapki | w kolorze pokrywy |
| Uszczelka IP44 | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
11670,CGZ1BU.01_11 -
m/download/23633042/11670-cgz1bu-01-11.pdf [51.66 kB]
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/23644743/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654071/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23654072/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2466brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
390brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
76 SZT |
24h |
|
678 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
622brutto |
|
811 SZT |
24h |
|
950 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1229brutto |
|
428 SZT |
24h |
|
1537 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2076brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
251 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1582brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
102 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1039brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3220brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3030brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
101 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4478brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2667brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
259 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1930brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
661 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1208brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
462 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2399brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
142 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3154 SZT |
24h |
|
3691 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2564 SZT |
24h |
|
2787 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2193brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
551 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1358 SZT |
24h |
|
965 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
115brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2396brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9599 SZT |
24h |
|
9578 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
244 SZT |
24h |
|
1869 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
2403 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
115brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
2849 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2403brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135