Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 589,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
17,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,50 |
zł netto |
Cena: |
21,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
437 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5063 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: IMPRESJA Łącznik podwójny świecznikowy kolor biały ŁP-2Y/m/00 OSPEL
Prezentowany przedmiot wchodzi w skład serii IMPRESJA firmy OSPEL. Seria Impresja charakteryzuje się dyskretną elegancją, nienarzucającymi się kształtami i wyszukanym wzornictwem. Daje wiele możliwości aranżacyjnych we wnętrzach ze względu na bogatą kolorystykę.
Opis serii
Parametry techniczne: IMPRESJA Łącznik podwójny świecznikowy kolor biały ŁP-2Y/m/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 23 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co IMPRESJA Łącznik podwójny świecznikowy kolor biały ŁP-2Y/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1960brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2259brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2628brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1054brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
759 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1031brutto |
|
0 szt |
24h |
|
16 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2984brutto |
|
0 szt |
24h |
|
15 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2108brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
135 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
764brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2299brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3849brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19176brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
685brutto |
|
84 SZT |
24h |
|
552 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4306brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2645brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt IMPRESJA Łącznik podwójny świecznikowy kolor biały ŁP-2Y/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1363brutto |
|
378 szt |
24h |
|
21169 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
484brutto |
|
969 SZT |
24h |
|
27535 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2062brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
105 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
439 SZT |
24h |
|
5361 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1856brutto |
|
496 SZT |
24h |
|
5500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
240 SZT |
24h |
|
3818 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2605brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135