Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszykaCena: |
15,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,56 |
zł netto |
Cena: |
19,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
105 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: IMPRESJA Przycisk zwierny kolor biały ŁP-21Y/m/00 OSPEL
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: IMPRESJA Przycisk zwierny kolor biały ŁP-21Y/m/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co IMPRESJA Przycisk zwierny kolor biały ŁP-21Y/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9021brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
44 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2165brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2465brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2388brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
138 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5841brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3614brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
33652brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3694brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1547brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
148 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1409brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2912brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2355brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5841brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3094brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4596brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
245 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt IMPRESJA Przycisk zwierny kolor biały ŁP-21Y/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
723brutto |
|
240 SZT |
24h |
|
5500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2064brutto |
|
437 SZT |
24h |
|
4979 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1731brutto |
|
496 SZT |
24h |
|
6926 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2448brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
163 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
969 SZT |
24h |
|
25323 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1645brutto |
|
439 SZT |
24h |
|
5252 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1308brutto |
|
378 szt |
24h |
|
20938 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135