Stycznik powietrzny CEM65.11-230V-50/60Hz 004649133 ETI
Stycznik powietrzny CEM65.11-230V-50/60Hz 004649133 ETI (004649133)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004649133
  • Kod kreskowy EAN: 7890355108772
  • Indeks/kod produktu: 128755
Stan magazynowy producenta
18 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM65.11-230V-50/60Hz 004649133 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM65.11-230V-50/60Hz 004649133 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 30 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 110 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 65 A